ČSN ETSI EN 303 340 V1.1.1   (879051) Přijímače digitálního zemského televizního vysílání - Harmonizovaná norma pokrývající základní požadavky článku 3.2 Směrnice 2014/53/EU

  • Váha (gr):100
  • Třídící znak:879051
  • Platnost:Norma není platná
  • Vydání:10/2016
  • Účinnost:11/2016 - 04/2017
  • Jazyk:Část nebo celá norma je v angličtině.
Norma byla nahrazena těmito normami: ČSN ETSI EN 303 340 V1.1.2   (879051)

Anotace textu normy ČSN ETSI EN 303 340 V1.1.1   (879051)

Tento dokument platí pro přijímače digitálního zemského televizního vysílání opatřené vnějším anténním vstupem (vstup/výstup tuneru) schopným přijímat signály DVB-T a/nebo DVB-T2. Přijímače bez vnějších anténních konektorů, přijímače s výběrovým příjmem a přijímače určené pro příjem mobilní nebo v automobilu nejsou v tomto dokumentu zahrnuty.

Tento dokument obsahuje požadavky na přijímače digitálního zemského televizního vysílání ke splnění základních požadavků článku 3.2 směrnice 2014/53/EU, ´aby rádiové zařízení jak účinně využívalo rádiového spektra, tak podporovalo jeho účelné využívání, a zabránilo se tak škodlivým interferencím´.

Tento dokument obsahuje úvahy o rušení z vysílání LTE v pásmech 700 MHz a 800 MHz a vysílání DTT (digitální zemská televize) v pásmu IV UHF. Požadavky na instalační systém (anténa, napájecí kabel, zesilovače atd.) nejsou řešeny.

Existují varianty využívání kmitočtů, specifické pro určitou zemi, pro příjem digitální zemské televize a další uživatele, jako jsou například mobilní širokopásmové aplikace.

Zkoušky v tomto dokumentu platí pouze tehdy, pokud přijímač vysílání DTT podporuje konfiguraci požadovaného signálu používanou při dotčené zkoušce. Použitelné zkoušky jsou souhrnně uvedeny v příloze E, tabulka E.1.

 

Zdroj: Česká Agentura pro Standardizaci (www.agentura-cas.cz) - smluvní partner

 

GPSR - Výrobce/Distributor:
TECHNOR print, s.r.o., K Sokolovně 439/11, Hradec Králové 503 41
IČ: 06655327, e-mail: technor@technor.cz
Bezpečnostní informace k produktu: Technické normy ČSN

Náhled obsahu normy dočadně není k dispozici.