ČSN EN 14307 (727229) Tepelně izolační výrobky pro zařízení budov a průmyslové instalace - Průmyslově vyráběné výrobky z extrudovaného polystyrenu (XPS) - Specifikace
- Norma: ČSN EN 14307 (727229)
- Název: Tepelně izolační výrobky pro zařízení budov a průmyslové instalace - Průmyslově vyráběné výrobky z extrudovaného polystyrenu (XPS) - Specifikace
- Kategorie: 7272 - Izolační materiály a výrobky směsové
- Katalogový kód:86275
- Dostupnost:Tisk
- Váha (gr):100
- Třídící znak:727229
- Platnost:Norma není platná
- Vydání:06/2010
- Účinnost:07/2010 - 07/2013
- Jazyk:Norma je v češtině.
Anotace textu normy ČSN EN 14307 (727229)
Tato norma specifikuje požadavky na průmyslově vyráběné výrobky z extrudovaného polystyrenu, které jsou používány pro tepelnou izolaci zařízení staveb a průmyslových instalací v oblasti provozní teploty přibližně od -180 °C do +75 °C.
Výrobky jsou vyráběny s povrchovou úpravou nebo bez ní, ve formě desek, izolačních pouzder, segmentů a tvarované izolace.
Tato norma popisuje vlastnosti výrobku a obsahuje postupy pro zkoušení, hodnocení shody, značení a označování štítkem.
Výrobky, které jsou předmětem této normy, jsou také používány v montovaných tepelně izolačních sestavách a kompozitních panelech, chování systémů obsahujících tyto výrobky není součástí této normy.
Zdroj: Česká Agentura pro Standardizaci (www.agentura-cas.cz) - smluvní partner
Náhled obsahu normy dočadně není k dispozici.